Co oznacza wynik badania dna oka 24-latki?

Proszę o interpretacje badania dna oka i napisanie jaką wadę posiadam. VD: 12.0 mm CYL: - , AVE , SPH 1.00 CYL - 0.50 AX 34, AVE, SPH 1.00 , CYL -0.75, AX 172 , PD 62 Jesli to mala wada i nie odczuwam tego w dniu codziennym powinnam mimo wszystko nosic okulary? Czy dopiero jak wzrok sie pogorszy? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez okulistę proponuje kierować się zaleceniami lekarza badającego