Wyniki badania poziomu prolaktyny i TSH u 28-latki

Witam mam pyt dotyczace pewnych badan chodzi o Prolaktyna 31,68ng/ml 3 IS tsh 4,19 uUL/m niby w normie ale CMV IgG 303,50 U/ML a CMV IgM 0,42 czy mam powody do obaw bo inne badania ginekologiczne sa dobre

Aleksander Ropielewski

Wynik prolaktyny jest podwyższony i wymaga uszczegółowienia diagnostyki. Podwyższone przeciwciała CMV klasy IgG przy niskim poziomie przeciwciał klasy IgM ni wskazują na aktywną lub świeżą infekcję.