Wyniki biopsji próżniowej guza piersi

Witam , dzisiaj odebrałam wynik z biopsji próżniowej, guz lewej piersi na godz 12, DCIS G2, jestem obciążona rodzinnie dziedzicznie , tata, jego siostra, mamy siostry, sam choruję od 1997 na Kolgenoze Zespół Reynalda i jeszcze pare innych chorób z Wolem Haszimoto włącznie . Jakie są rokowania rozprzestrzenienia sie tego typu raka,nawrotów . Bardzo dziękuje za odpowiedź mam 52 lata bym chciał jeszcze pożyć

Opis sugeruje, że jest to rak "w miejscu" tzn taki, ktory nie daje przerzutów. Oczywiście jest to wynik biopsji i wymaga on potwierdzenia histopatologicznego usunietej zmiany. Decyzje o zakresie operacji podejmie Pani z lekarzem leczącym, na podstawie nie tylko biopsji, ale i badań dodatkowych, USG, mammografii