Wyniki FSH, LH i prolaktyny a zalecenie stymulacji owulacji

Witam serdecznie. Chciala bym dowiedziec sie czegos na temat moich wynikow FSH,LH,PROLAKTYNA, lekarz mi je zalecił,aczkolwiek powiedział tylko tyle ze nie jest najlepiej, poczym zalecił stymulacje owulacji. FSH w F.folik2-3dc- 5,62, w F. owulacji -3,72 LH w srodku cyklu 8,58 wyniki sa skapo opisane, nie ma parametrow pokazanych. Byla bym bardzo wdzięczna za interpretacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy opis nie jest zbyt czytelny. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.