Wyniki LH, FSH oraz planowanie dziecka

Witam!Mam 25 lat a od roku staram się o dziecko.Miałam robione badania tj.LH,prolaktyna,FSH i wyniki prawidłowe.Okres miałam 7 .12 i miedzy 5 a 9 d.c. brałam clo.Na usg rosły pęcherzyki.Od 27 d.c. do 32 miałam dość silne bóle miesiączkowe,nabrzmiałe,bolące piersi,ale okres się nie pojawił.W 33 d.c.test ciążowy wyszedł negatywnie.Jest już właściwie 35 d.c. ale miesiączki nie ma,a bóle brzucha ustały.Bardzo proszę o podpowiedź co może być tego przyczyną.Pozdrawiam,Monika.

Witam! Przejściowe zaburzenia cyklu miesięcznego mogą być spowodowane przez wiele przyczyn. Do najczęstszych z nich należą wahania poziomu hormonów, stres, infekcje, zmiana diety czy intensywne ćwiczenia fizyczne.