Wyniki morfologii krwi u 22-lata

Dzień dobry, wczoraj odebrałem wyniki morfologii, głównie chciałem sprawdzić czy nie mam czasem wirusa wątroby typu c (parę lat temu 2 operacje w tym 1 transfuzja krwi), ale po drodze parametry krwinek białych wyszły nieco dziwne, dla porównania obok rutynowe badanie krwi z końca lipca tamtego roku.Czy jest się czym niepokoić? Wykonywać teraz, za jakiś czas dodatkowe/ te same badania? Z góry dziękuję za pomoc. Poniżej załączam obrazek z wynikami: http://scr.hu/20tu/5g6qg

Raczej takie wyniki nie budzą niepokoju skoro poziom leukocytów jest w zakresie normy. Można dla uspokojenia powtórzyć tylko morfologię krwi za około miesiąc.