Wyniki rezonansu magnetycznego kręgosłupa 37-letniej kobiety
Witam serdecznie mam pytanie co do wynikow renozansu magnetycznego kregosłupa o to wyniki Kregosłup skrzywiony lewobocznie Skkralizacja L5 wokół spłaszczonego i odwodnionego zwyrodnieniowo krazka m-kregowego L4-L5 lewostronne zmiany zwyrodnieniowe II Typu wgModic na poznimie L4-L5centralno lewoboczna przepuklina z sekwestrem lewobocznym przemieszczonym dogłowowo do połowy wyskosci L4 i uciskiem lewych nerwow rdzeniowych .

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.