Wyniki rezonansu magnetycznego kręgosłupa a skierowanie na zabieg

Witam. W moim wyniku rezonansu jest napisane: Ograniczenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej. Prawidłowy sygnał z trzonów kręgów lędźwiowych oraz prawidłowa ich wysokość. Zwężona o odwodniona tarcza międzykręgowa L4-L5. Na poziomie L4-L5prawoboczna dokanałowa ekstruzja tarczy uwypuklona na 6.0 mm i powodująca widoczny ucisk struktur oponowych. Ciasnoty kostnej kanały kręgosłupa ani zwężeń otworów międzykręgowych nie stwierdza się. stożek rdzenia w normie.lekarz skierował na zabieg-co robić???

Witam! W tej sytuacji jak najbardziej radziłabym postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego i poddać się zabiegowi. Jedynie chirurgiczne odbardzenie uciśniętych struktur daje w tym wypadku możliwość pełnego powrotu do zdrowia.