Wypadające włosy, anemia i ból głowy, kręgosłupa oraz ucisk w klatce piersiowej

witam, mam 35 lat i moj problem to wypadajace wlosy,mialam badanie krwi takze stwierdzono anemie i biore zelazo.Poza tym od 7 miesiecy mam zawroty glowy,zla widocznosc bol kosci problemy z nogami tak jakbym nie mogla isc i potworny bol kregoslupa,szum w glowie i czucie pulsu jakby tam bylo drugie serce dom tego duszenie i ucisk w klatce piersiowej co to moze byc za choroba i czemu mam brak zelaza czym to moze bys spowodowane

Witam serdecznie. Brak żelaza może być spowodowany nieodpowiednim jego wchłanianiem jelitowy. Z całą pewności Pani obecny stan wymaga pełniejszej diagnostyki w celu określenia przyczyny takich dolegliwości. Warto ponownie zgłosić się do swojego lekarza.