Wypadanie włosów a odstawienie plastrów antykoncepcyjnych

ostatnio strasznie wypadają mi włosy, bardzo się przerzedziły, czy to moze być spowodowane odstawieniem plastrów antykoncepcyjnych?4 mies temu odstawiłam evre.kiedy to się unormuje?

Piotr Pilarski

Raczej jest to mało prawdopodobne. Możliwe, że jest to skutek niedoboru jakiegoś mikroelementu. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.