Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypadanie włosów, wyciek z piersi i trądzik po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych

Witam! Około 4 m-cy temu odstawiłam plastry, na początku było wszystko ok. Potem zaczęły wypadać mi włosy (garściami), obsypał mnie trądzik, a teraz strasznie bolą mnie piersi i jak je ścisnę pojawia się coś jak mleko. Okres miałam 2 tygodnie temu. Czy to kolejny skutek uboczny ????
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych które do tej pory nie manifestowały się, ponieważ przyjmowała Pani doustną antykoncepcję, Proszę zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednią diagnostykę.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy