Wypadanie włosów a poziom TSH

Witam dziś odebrałam wyniki badań tsh 3 generacji. Mój wynik to 0.707 norma 0.27 do 4.250 . Czy wynik jest prawidłowy dodam że wynik robiłam pod tym kątem ze wypadają mi wlosy

Witam,

Pani wynik jest prawidłowy. Proszęudać się do endokrynologa, może ma Pani zbyt wysoki poziom androgenów lub obecne są inne przyczyny, które powodują, że włosy wypadają. Konieczny jest dokładny wywiad i zbadanie Pani. Wówczas można zaproponować jakieś leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz