Wypadanie włosów i anemia z powodu braku żelaza

Witam, w czerwcu 2015 roku odstawiłam antykoncepcje, po tym zaczęłam leczyć zęby do aparatu, następne było wyrywanie ósemek, stres, antybiotyki, zła dieta. W 6 miesięcy wypadła mi połowa włosów, są suche, łamliwe. Lekarz stwierdził anemię z powodu braku żelaza, poziom żelaza 8. Hormony tarczycy w normie, cynk również. Od 3 miesięcy biorę żelazo. Włosy ciągle lecą, prawie nie odrastają(widzę dosłownie kilka sztuk), widzę już prześwity. Czy jest szansa, że włosy odrosną? Czy grozi mi wyłysienie?

Bardzo pomocne przy wypadaniu włosów są zabiegi mezoterapii.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska