Wypadanie włosów po wlewach dożylnych z powodu niedoboru żelaza

Witam mam na imię justyna mam 40 lat ostatntnio przez niedobór żelaza miałam wlewy dozylne w ilości 3 szt co dwa tygodnie. Przed podawaniem kroplówek nie miałam problemów z wypadaniem włosów pomimo duzego niedoboru, a teraz po zakończonej kuracji włosy bardzo wypadają, czy jestem ogromnie zmartwiona a wyniki znacznie mi się poprawiły, czym jest to spowodowane??? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w opisie preparatu dożylnego nie ma nic na temat wypadania włosów. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego kurację.