Wypróżnianie u 4-letniego dziecka po wlewie doodbytniczym po wgłobieniu jelit

Wypróżnianie u dziecka 4 letniego po wlewie doodbytniczym po wgłobieniu jelit.Moja córeczka 30 grudnia 2014 r.miała ponowne wgłobienie jelit i wlew kontrastu doodbytu.Martwie się bo w szpitalu po dwóch dniach dopiero oddała stolec.w piątek 02.01 wyszłyśmy ze szpitala a w niedzielę oddała stolec z odrobiną krwi,od tamtej pory nie robiła czyli narazie 2 dni.ale czy to normalne,czy znowu musimy do szpitala? czekam na nastepny stolec córci.proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.