Wypróżnienie twardym stolcem

Dwa dni temu wyprózniłam się twardym,duzym i zbitym stolcem.Bolało.Po czym widziałam pełno krwi na papierze toaletowym.Posmarowalam mascia proktis m odbyt ale dzis tez byl troche twardy ale pózniej juz luzniejszy stolec ale noi tak było pelno krwi aż kapało.Rozchylilam zwieracz odbytu i na samym jego brzegu jest rana gdzie wydobywa sie duzo krwi i nie chce przestac leciec dopiero po ok.minucie przestaje leciec.Przy wyprożnianiu czuje slaby klujacy ból.Kolonoskopia 2 lata temu była prawidłowa

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na hemoroidy. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.