Wypryski po stosowaniu kremu do depilacji

Po tygodniu/dwóch po zastosowaniu kremu do depilacji pojawiaja sie wypryski. Ze względu na problem nadmiernego owlosienia depiluje cale ciało. Kremu używam na plecy ramiona i klatkę piersiową, tam najbardzuej potrm pojawiają sie też wypryski. Są czerowne Peelingi nawilazanienna to nie pomaga. Skóra kilka dni po depilacji nie jest podrażniona dopiero po ok 2 tyg pojawiaja sie te wypryski. Prosze o radę bo to sie bardzo dlugo goi a bez depilacji to nie da rady.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Dzień dobry, w celu usunięcia niechcianego owłosienia może Pani rozważyć zabiegi depilacji laserowej, które pozwalają pozbyć się włosów na długi okres czasu. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie serii 4-8 zabiegów w odstępach co 4-6 tygodni. Po osiągnięciu zadowalających efektów zalecane jest wykonywanie zabiegów podtrzymujących co około 12 miesięcy. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.