Wypukłe pieprzyki na ciele

Witam, mam na ciele około 10 wypukłych (takich sporych) pieprzyków (w różnych miejscach), czy powinienem je usunąć?

Zmiany powinny być przebadane dermatoskopowo. Wtedy można udzielić odpowiedzi, czy powinny być usunięte ze wskazań lekarskich. Natomiast oczywiście można też usuwać znamiona ze względów kosmetycznych-z tego, co Pan pisze, mogą to być znamiona typu skórnego, które "lubią" rosnąc i w związku z tym często wyglądają nieestetycznie lub ulegają podrażnieniu.