Przybywanie pieprzyków na całym ciele

Witam, Zauważyłam na swoim ciele coraz więcej pieprzyków. Nigdy ich nie mialam az tyle. Nie martwilabym sie gdyby poprostu pojawili sie i koniec ale ciagle ich przybywa... dlaczego i czy mam sie czym martwic?? Czy mozna zapobiec ich dalszemu powstawaniu?? Z góry dziękuję za pomoc Beata

Do pewnego wieku znamiona moga sie pojawiac na ciele. Warto zasiegnac porady dermatologicznej, aby stwierdzic, czy rzeczywiscie sa to pieprzyki, czyli znamiona barwnikowe, czy jakies inne zmiany.

Witam Pani Beato proszę udać się na konsultację do dermatologa, przebadać pieprzyki, jeśli będzie potrzeba należy je pousuwać.Warto latem skórę zabezpieczać również kremem z filtrem spf 50 przed promieniami słonka oraz nosić odzież zakrywającą odsłonięte części ciała.