Wysięk wokół śruby intenferencyjnej w kanale piszczelowym i płyn w kolanie
Po artroskopi kolana rok,w wyniku rezonansu wysięk wokół śruby intenferencyjnej w kanale piszczelowym i płyn w kolanie. Co to oznacza?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.
Szanowna Pani, sugeruję konsultację u ortopedy który wykonywał zabieg.
W pierwszym rzędzie bowiem należy wykluczyć uszkodzenie, obluzowanie przeszczepu. Operator będzie miał ku temu, po zbadaniu Pani, wszystkie dane.
Pozdrawiam i życzę szybkiego wyjaśnienia problemu.