Wysoki poziom testosteronu i utrata przytomności

Witam, mam za wysoki poziom testosteronu jednak moje cechy osobowościowe czyli chwiejność charakteru, stany lękowe i brak chęci do życia czy gęstość kości(drobniutkie kosteczki drobniejsze od większości kobiet) i siła mych dosyć muskularnie wyglądających mięśni wcale tego nie sugeruje a włosy gęste jak szczotka. Nie dawno też straciłem przytomność i dostałem drgawek, możliwe jest że te dolegliwości są z kręgosłupa ? Że testosteron nie dociera tam gdzie trzeba inie pełni funkcji jakich powinie ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Takie objawy raczej nie wynikają z choroby kręgosłupa. Co do teorii o testosteronie to jest ona nieprawdopodobna. Sugeruję wykonać inne badania, m.in. morfologie, tsh, glukoze