Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysokie CRP a odchudzanie

Witam mam 21 lat od roku szaleńczo się odchudzam schudłam juz 35kg.Teraz niedawno brałm leki bisacydyl na przeczyszczenie 60 tabletek miałam na tydzien.Tydzien temu byłam w szpitalu bo miała silne bóle głowy sztywnosc karku i okazało sie że to przez odchudzanie moje.W wynikach tez wyższło podwyzszone CRP norma jest 5 a ja mam63.Co oznacza i czy to grozne jest.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Czynniki ryzyka "świńskiej grypy"

Świńska grypa to choroba wirusowa. Szybko się rozprzestrzenia i może nawet rozwinąć się do rozmiarów epidemii. Obejrzyj filmik i dowiedz się, co przyczynia się do zachorowania na świńską grypę.

To co pani opisuje to objawy skrajnej głupoty i nieodpowiedzialności, ktore mogą przyczynić się do pani śmierci. Była pani z tego powodu w szpitalu i to powinno być dla pani ostrzeżeniem. Odchudzać się można za pomocą diety i ruchu fizycznego. Leki przeczyszczająco powodują w dużych dawkach odwodnienie i zaburzenie elektrolitowej. Odchudzanie to pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej, a leki przeczyszczające zmniejszają ilośc wody. CRP oznacza stan zapalny o który nietrudno w pani sytuacji.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy