Odchudzanie, głodówki i wyniki OB i CRP

Witam mam 22 lata od ponad roku sie odchudzam głodowki srodki odchudzajce i przeczyszczajece.Teraz robiłm badania i wyszłoOB 23 a crp 63 czy to grozne i co to oznacza jak leczyc

Witam,
Przede wszystkim, radziłabym wybrać się do specjalisty, ponieważ wyniki badań są niepokojące. Ponadto, stosowanie głodówek, środków odchudzających i przeczyszczających nie jest dobrym sposobem na odchudzanie się. Aby zdrowo i bezpiecznie schudnąć należy wprowadzić zasady zdrowego odżywiania oraz ćwiczenia fizyczne.
Pozdrawiam
Natalia Ciesielczuk