Podwyższone CRP podczas głodówek i odchudzania

Mam pytanie podczas ostatnich badan wyszło ze mam podwyzszone crp az do 63 co mam w takiej sytuacji zrobic czy to jest cos powaznego dodoam jeszcze ze odchudzam sie i stosuje glodowki leki przeczyszczajce. prosze o rade

 Sylwia Ogrodowczyk

Szanowna Pani,

Sposób odchudzania, który Pani przeprowadza jest niedopuszczalny i wyniszczający organizm. Obawiam się, że taki tryb niejedzenia przyspoży Pani sporo kłopotów ze zdrowiem. Podwyższone crp (CRP (białko C-reaktywne) to białko osocza z grupy tzw. białek ostrej fazy, które są produkowane przez wątrobę, a ich stężenie zwiększa się w przypadku infekcji).Podwyższony CRP świadczy o toczącym się w organizmie stanie zapalnym.

Sugerowałabym osobistą konsultację medyczną.

Pozdrawiam

Dzień dobry!
Głodzenie może prowadzić do niedożywienia-> niedoborów witamin i składników mineralnych. Skutkami stosowania głodówek mogą być ogólne problemy ze zdrowiem, pogorszeniem wyglądu włosów, skóry i paznokci. Zachęcam do przestrzegana zasad "zdrowego żywienia".

Zapraszam również na moją stronę http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska