Stosowanie głodówek a krwotoki z nosa i śluz z krwią z pochwy

Witam.Mam 19 lat, a mój cykl miesiączkowy trwa zwykle 28 dni.W listopadzie przez jakiś tydzień stosowałam głodówkę (kompletna głupota), przez którą miałam bardzo bolesne skurcze i krwotok z nosa. Pod koniec listopada współżyłam z partnerem.Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i globulkami. Na początku grudnia miałam dostać okres,ale pojawił się tylko śluz z niewielką ilością krwi (trwał z 2dni).W grudniu znów stosowałam głodówki, ale znacznie krótsze (po 2 dni) istyczeń znów tylko ten śluz.Martwię

Witam,
mogła Pani spowodowac zatrzymanie miesiączkowania głodówkami.
Proponuję odżywiać się racjonalnie, aby powrócił fizjologiczny cykl miesiączkowy, w innym wypadku może Pani spowodować zaburzenia trwałe w cyklu i w konsekwencji zaburzenia płodności na przyszłość.
pozdrawiam serdecznie!

Dzień dobry!
Głodzenie może prowadzić do niedożywienia-> niedoborów witamin i składników mineralnych. Skutkami stosowania głodówek mogą być ogólne problemy ze zdrowiem, pogorszeniem wyglądu włosów, skóry i paznokci. Zachęcam do przestrzegana zasad "zdrowego żywienia".

Zapraszam również na moją stronę http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska