Stosowanie diety 1000 kcal u nastolatki

Witam,jestem nastolatką ważę 57kg i mam 174 wzrostu. Uważam że jestem gruba i mój cel to 50kg. Od 3dni Stosuje dietę 1000kcal i czuje się dobrze .Niestety pierwszego dnia niemogłam się powstrzymać i zjadłem deser,który potem zwymiotowałam wymuszając wymioty.Aby metabolizm nie zwolnił dużo ćwiczę (głównie biegam, tańczę i robię brzuszki) ponieważ nie chce mięśni. Dodam jeszcze że przed dietą jadłam ok 2100kcal dziennie. Czy stosując tą dietę skutecznie schudnę bez efektu jojo?

Dzień dobry!
Głodzenie prowadzi do niedożywienia-> niedoborów witamin i składników mineralnych. Skutkami takiego zachowania mogą być ogólne problemy ze zdrowiem, pogorszeniem wyglądu włosów, skóry i paznokci. Najlepiej bezpośrednio skonsultować się z dietetykiem, który opracuje plan żywienia.
Zapraszam również na moją stronę http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska