Wysokie monocyty w morfologii u dziecka

WITAM.Odebrałam winiki badań mojego synka 3,10lat w morfologi wyszły mu bardzo wysokie monocyty bo aż 35,4przy normie 1,0-6,0! przy tym lukocyty 2,3 MPV8,8neutrofile 0,55 limfocyty0,85 eozynofile0,05 neutrofile 24,4 czyli wszystkie zaniżone oraz w rozmazie krwi monocyty również wysokie bo 18 przy normie 1-6,,,,,bardzo się martwię !proszę o opinię i wyjaśnienię co robić i co to oznacza....czy moje dziecko może mieć białaczkę???

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie jak najszybciej skontaktować się z lekarzem! Muszę przyznać, że wyniki są niepokojące.
Pozdrawiam