Wystające zmiany skórne na ciele

Robią mi się na całym ciele takie malutkie, cienkie wystające kawałki skóry. Czytałem, że ludzie to smarują octem albo nawet ucinają. Czy bez wizyty u specjalisty można się czegoś takiego pozbyć na własną rękę np wymrażając jakiś sprayem z apteki na kurzajki? Robi mi się ostatnio tego bardzo dużo i niechciałbym cały się w tym pokryć...

A poważnie - odradzam majsterkowanie na własną rękę, wymrażanie preparatami z apteki i całą medycynę ludową. Najlepszą metodą jest elektrokoagulacja, precyzyjna, szybka i skuteczna.