Wysypka na rękach po grypie

Witam, kilka dni temu zachorowalem na grypę, teraz goraczka juz minęła, za to na rekach pojawila mi sie drobna wysypka, nie swedzaca. Dodatkowo moje dziasla sa jakby nabrzmiałe i mimo ze nie bolą to utrudniają jedzenie. Na jezyku po bocznej stronie są jakies krostki ktore tez przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Chcialem isc do lekarza niestety miejsc brak, czyli nic tylko zdac sie na wlasna rękę albo lezec bezczynnie. Co to moze byc?

Witam. Opisane zmiany mogą być zarówno wynikiem infekcji wirusowej jak i reakcji alergicznej na przyjmowane dostępne bez recepty leki.