Wysypka na twarzy po zastosowaniu nowego kremu

Witam! Pisałam już wczoraj i serdecznie dziękuję za odpowiedź, ale niestety nie ma poprawy. Przypomnę, że zmagam się z problemem swedzacej wysypki na twarzy po nowym kremie oraz zabiegowi derma rollerem 0,5mm. Dziś wysypka jest twardsza, a w każdym miejscu nakłucia derma rollerem jest krostka/bąbelek. Robię okłady z rumianku, biorę Alegre oraz smaruje hydrokortyzonem. Niestety, nie przychodzi. Proszę o pomoc, ponieważ w ciągu najbliższych 2 tyg nie mam możliwości udać się do lekarza. Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanego rezultatu to jedynym wyjściem z sytuacji jest wizyta u lekarza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że zdecydowanie powinna skonsultować się Pani ze specjalistą dermatologiem. Tylko specjalistyczne leczenie pozwoli pozbyć się problemu.

Szanowna Pani. Z opisu wynika,ze rozwija się stan zapalny po nakluciach. Czy skóra była prawidłowo zdezynfekowana przed zabiegiem? Raczej nie poradz sobie Pani bez konsultacjil lekarskiej. W razie zupełnego braku możliwości konsultacji można do wymienionych leków dodać tribiotyk. Ale sugeruje konsultacje z lekarzem. Ewa Rybicka