Wysypka, pobudzenie a zaburzenia snu u dziecka

mój syn ma 3.5 roku. na policzkach ma wysypkę.jest pobudzony.ciężko mu się skoncentrować.wkłada często ręce do buxi.pociera nos.wstaje bardzo wcześnie rano.jest niewyspany i nerwowy.czy to mogą być objawy alergii

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.