Wysypka przy ząbkowaniu

Witam? Moja 11miesięczna corka ząbkuje 2wyrzynają się u dołu i pojawiła się wysypka czy to normalne przy ząbkowaniu? Pozatym corka gorzej spi choruje na tarczycę nabytą przyjmuje leki czy tez to ma wpływ na gorszy sen budzi się nadal w nocy na mleko.
Lek. Tomasz Budlewski

W czasie ząbkowania pojawają się różne dolegliwości u dzieci, trudno mi jednoznacznie ocenić czy przyczyną jest ząbkowanie. Jeśli dziecko cierpi na chorobę przewlekłą sugeruje jednak wizytę u pediatry