Wytrysk poza pochwą kilka dni po okresie a ryzyko ciąży

Wita!! Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi na moje pytanie. Ok 3 tygodni temu (nie całe 3) doszło do zbliżenia miedzy mną a moim partnerem. Gdy dochodził wyciągnął penisa i doszedł poza mną po czym starannie go wytarł. Ale po ok 5 minutach znowu zaczęliśmy się kochać. Byłam 5-7 dni po miesiączce. Aktualnie mam objawy takie: bolą mnie piersi i czasami czuję napięcie w podbrzuszu. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogłam zajść w ciążę ??
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wymienione objawy mogą dotyczyć zarówno ciąży jak i zbliżającej się miesiączki.
Stosunek bez zabezpieczenia odbył się prawdopodobnie w dni płodne. Należy pamiętać, że w preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku również znajdują się plemniki. W związku z tym ryzyko zapłodnienia jest realne, duże.
Wskazane wykonanie testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie.