Wytrysk w okolicy sromu trzy dni po okresie a ryzyko ciąży

Witam. Moja dziewczyna jest dziewicą. Pewnego dnia podczas stosunku oralnego stojąc naprzeciw niej i trzymając penisa między jej nogami (nie wkładając go do pochwy) trysłem w strone jej sromu. Bylo to 3 dni po tym, jak skonczylo się jej krwawienie i według metody kalendarzykowej powinna mieć wtedy dni "prawdopodobnie niepłodne" bądź "niepłodne". Jaka jest szansa, że mogła zajść w ciąże? Kiedy, po jakich objawach niepokoić się i zrobić test ciążowy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości partnerka powinna wykonać test po 14 dniach od ryzykownego zdarzenia.