Wyższy poziom trójglicerydów

Wyższy poziom trójglicerydów: Po wykonaniu badania krwi mój wynik trójglicerydów wynosi: 545 mg/dl jaka jest interpretacja tego badania, czy powinienem brać leki i co oznacza taki poziom trójglicerydów ??? i jaka jest interpretacja tego badania ???

Tak wysoki poziom TG wymaga wyjaśnienia przyczyny i odpowiedniego leczenia.