Wzdęcia, biegunki, rumień twarzy, bóle kostno-stawowe, zawroty głowy i kołatanie serca a możliowość rakowiaka

Od 3lat wzdecia.bole w tzw dolku.nadbrzusze.ale i caly.biegunki.2lata rumien twarz.szyja.bole kostno-stawowe.od 5m-cy wszystko przewlekle zawroty glowy.kolatania serca.rumien bordowy.blednie ale nieznika.twarz goraca.jestem zmeczona.cisnienie ok.czy mam objawy rakowiaka?bo mnie na to wyglada.czekam na wyniki lab w tym kierunku.niemam dusznosci.potow.ale ten rumien i inne dolegliwosci.

Nie wiem , co Pani rozumie pod pojęciem rakowiaka , ale proszę być pod opieką lekarza domowego , który zleci ew. zasadne badania , zż