Wzdęcia, bóle w nadbrzuszu i bóle pleców

Dlugi juzczas mam wzdecia.bol brzucha wnadbrzuszu najbardziej.biegunki.doszly bole plecow.kostno-stawowe.zaczerwienienie twarzy.szyja.dekolt.mocne az bordowe.blednie ale nieznika.pojawia sie bez przyczyny.od 5m-cy przewlekle sa objawy.wszystko pasuje do rakowiaka.mam lekkie zawroty.i kolatania serca jakby.cisnienie ok.prosze o szczera podpowiedz co mi moze byc.

WItam Panią,

Opisywane przez Panią objawy rzeczywiście mogą sugerować obecność rakowiaka, choć ta schorzenie jest bardzo rzadkie. Z pewnością wymaga Pani dokładnego badania lekarskiego, a w razie potrzeby skierowania do szpitala celem dalszej diagnostyki, a w razie postawienia rozpoznania dalszego leczenia. W przypadku napadu zaczerwienienia twarzy i dekolktu, proszę zrobić sobie dokumentację fotograficzną dobrym aparatem, aby lekarz do którego się Pani zgłosi miał mocniejszy argument, kiedy będzie wypisywał Pani skierowanie do szpitala.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz