Wzdęcia, częste odbijanie, od czasu do czasu gazy

Witam, Od pewnego czasu mam problemy trawienne. Tzn. dokuczają mi wzdęcia, częste odbijanie, od czasu do czasu gazy. Czasami tez pobolewa mnie w klatce piersiowej(EKG OK). Przy takim złym samopoczuciu czuje sie osłabiony i mam puls powyżej 100. Nie miewam wymiotów, biegunki czasem. Raz po raz ale rzadko lekko zakłuje mnie w nadbrzuszu. Rok temu miałem USG jamy brzusznej i wszytsko było OK. Co mi może dolegać???

Jak wygląda Pana dieta, ile Pan waży, jakie BMI, poziom stresu? Po zgromadzeniu odpowiedzi na wszystkie te pytania, proszę udać się do lekarza rodzinnego.