Wzdęcia i bóle w podbrzuszu

Witam mam 32 lata 500 znaków to troszkę mało więc wyśle co najmniej 4 wiadomości ponieważ chce opisać dokładnie swoje dolegliwości .Od listopada męczą mnie wzdęcia.początkowo do tego stopnia że miałem problemy z oddychaniem.Wcześniej t.j. od 4 lat miałem takie objawy że na jesień i wiosnę czasami miałem takie bóle w nadbrzuszu rozpierające kujące i jakby głodo - bule a na lato i zimę ustępowały zdarzały się również zgagi i w czasie tych buli ciągła chęć odbijania żeby pozbyć się tych gazów

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie wiem czy konsultował już Pan swoje dolegliwosci z lekarzem? Konieczne jest badanie lekarskie, usg jamy brzusznej, być może gastroskopia. Jaką Pan stosuje dietę? Inne choroby? przyjmowane leki? dieta?
Pozdrawiam