Wzdęcia w prawym podbrzuszu

Witam Od ponad tygodnia czuje dziwne uczucie jakby wzdęcia w prawym podbrzuszu. Nie jest ono bolesne ale uciążliwe. Lekarz rodzinny powiedział mi że to pewnie coś bakteryjnego i samo przejdzie lecz stan sie utrzymuje dość długo (1,5 tygodnia) Jakie mogą być tego przyczyny?

Drogi Panie!

Na podstawie Pana opisu ciężko jest określić źródło problemu. Potrzebowałabym informacji, czy bóle pojawiają się w konkretnych sytuacjach, po zjedzeniu pewnych produktów itp? Istnieje możliwość, iż jest to po prostu kolka wynikająca z nadmiernego wysiłku fizycznego lub stresu. Może wynika to z wprowadzonych zmian żywieniowych w ostatnim czasie?

Czy lekarz przeprowadzał badania lub wydał zalecenia odnośnie tego, co ma Pan robi, gdy pojawi się ból?

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl

Szanowny Panie,
Proszę spróbować wizyty u innego lekarza, tak długo utrzymujący się ból może mieć inną przyczynę, a na podstawie Pana opisu ciężko ją zdiagnozować.

Z poważaniem,
mgr Sławomir Kula, dietetyk kliniczny - Poznań
Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
www.swiatodzywiania.pl