Wzdęty brzuch a brak skuteczności ćwiczeń

Witam Przez dłuższy czas zamartwiam sie nieskutecznoscią cwiczen na partie miesni brzucha.Mam 22 lata 185cm wzrostu przy wadze ok 70 kg. Mój brzuch jest jedynym miejscem które tak na prawde jest ponad standardy w moim ciele, nadzwyczaj nieproporcjonalny i ciągle wzdęty. Po nocy lub w trakcie snu przebudzam sie z ogromna iloscia gazow i bolem brzucha, sam brzuch w sobie mimo cwiczen tzw A6W jest płaski centralnie a po bokach wręcz wylewa sie jakby na boki. Czy jest jakaś prosta diagnoza?

Aleksander Ropielewski

Konieczne przeprowadzenie badania przedmiotowego (może to przepuklina) i wykonanie USG jamy brzusznej. Sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ przez komputer trudno mi udzielić bardziej pomocnej odpowiedzi.