Wzdęty i twardy brzuch przy niskiej wadze ciała

witam mam problem z wzdetym twardym i nieproporcjonalnie duzym brzuchem. Przy wadze ktorej mam powinien byc on raczej plaski a jest niestety moim wielkim kompleksem przez ktory nigdy nie czuje sie dobrze. Aktualnie moj wzrost to 172 cm a waga waha sie miedzy 43-44 kilo.

Ma Pani BMi poniżej 15 - to już poważne zagrozenie zdrowia a nawet życia - jest to niedożywienie 3-go stopnia czyli wygłodzenie. Pani jest po prostu cięzko chora.
Jeśli to anoreksja to potrzebne jest Pani wsparcie rodziny i psychologa, ale proszę wykonać jakiś krok w tym kierunku.
Ciężko mi powiedzieć, czy po prostu w tak wychudzonej sylwetce Pani widzi swój "duży " brzuch , czy to po prostu już niedożywienie białkowe - kwashiorkor.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdzie Pani dobrego specjalistę , najlepiej lekarza i dietetyka w jednej osobie.

Joanna Arciszewska.