Wzmożenie rysunku płucnego przy dolnych biegunach obu wnęk
Proszę o interpretację wyników badań prześwietlenia płuc RTG. "wzmożenie rysunku płucnego przy dolnych biegunach obu wnęk. Serce o wyrównanej talii prawidłowej wielkości." Kobieta, 29 lat. Dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Zmiany mogą wskazywać na przebyty stan zapalny. Konieczna jest interpretacja powyższego wyniku z badaniem klinicznym. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.