Rysunek naczyniowo-oskrzelowy w dolnych biegunach wnęk obfitszy

Uprzejmie proszę o interpretacje wyniku RTG płuc: Niepokoją mnie te zgrubienia i później- " bardziej obfitszy rysunek naczyniowo-oskrzelowy w dolnych biegunach " Zgrubienie szczeliny poziomej małej. Przepony prawidłowo ustawione. Kąty przeponowo-żebrowe wolne od płynu. Płuca bez zmian ogniskowych i bez zagęszczen miazszowych. Rysunek naczyniowo-oskrzelowy w dolnych biegunach wnęk obfitszy. Serce w normie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany obraz może być spowodowany zaburzeniami w krążeniu. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.