Wnęki dobrze wysycone z uwapnieniami, serce w normie
Proszę o interpretację opisu zdjęcia rtg płuc: Płuca o wzmożonym rysunku naczyniowo- oskrzelowym. Nad przeponą po stronie lewej "namiotowate" włóknienie. Lewy kąt przeponowo- żebrowy spłycony. Wnęki dobrze wysycone z uwapnieniami. Serce w normie.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian, najprawdopodobniej pozapalnych. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u specjalisty pulmonologa.