Co oznacza wzmożony rysunek okołonaczyniowy w obszarze dolnego bieguna wnęki prawej?

Czy mogę prosić o przybliżenie co może oznaczać opis przeswietlenia płuc? Oto opis: wzmożony rysunek okolonaczyniowy w obszarze dolnego bieguna wnęki prawej z drobnymi ogniskami słabo wysyconych zageszczen. Pozostałe pola płucne bez zmian ogniskowych. Kąty p-z wolne. Sylwetka serca niepowiekszona. Dziekuje. Pozdrawiam.

Opis może wskazywać na toczącą się infekcję dróg oddechowych, jednak beż żadnych informacji o Pani stanie klinicznym, dolegliwościach trudno jest odnieść się do sytuacji.
Proponuję aby analizy wyniku badania dokonał lekarz, który Panią skierował na nie.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska