Wzrost zwłókniałego węzła chłonnegp

Dobry wieczór. Od kilku lat na szyi mam zwłókniały węzeł chłonny, ale w ciągu paru tygodni urósł ponad dwukrotnie czy powinnam się tym martwić, czy jeszcze powinnam poobserwować? Dwa lata temu miałam usg szyi, ale nic nie wykazało, niemniej niepokoi mnie wzrost zmiany w tak krótkim czasie. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, sadze ze konieczna bedzie konsultacja lekarza chirurga.