Czy to węzeł zwłókniały?

Witam, prosiłbym o interpretację USG: Zdjęcia: https://imgur.com/a/NlWiT Opis: W obu nadobojczach kilka odczynowych wezłów chłonnych, największy po stronie prawej 1cm x0,5cm, po stronie lewej 1,3cm x 0,5cm. Pojedynczy węzeł chłonny z prawidłową zatoką, w prawmy dole pachowym 1,3cm x 0,5cm. W obrębie szyi brak obecności zmienionych węzłów chłonnych. Najbardziej interesuje mnie węzeł pierwszy, najciemniejszy na USG, bo jest twardy, ale ruchomy na tyle, że przy podniesieniu ręki do góry można go przesunąć za kość obojczykową. Dodam, że kiedyś w tym miejscu jak byłem mały miałem tam właśnie powiększony węzeł chłonny. Możliwe, że to węzeł zwłókniały, czy powinienem się martwić, gdyż internet sugeruje, że węzły nadobojczykowe to najgorsze?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u hematologa i konsultacja a jakieś inne objawy? Jakie wyniki krwi obwodowej ?