Z czego mogą wynikać moje problemy z wypróżnianiem i biegunki?

Witam serdecznie, ostatnio lekarz neurolog zasugerował że moje problemy neurologiczne mogą być zależne od alergii, między innymi na pszenicę - dlatego zasugerował odstawić pszenicę, mleko, czekoladę, kakao, alkohol, seler itd. Problem dotyczy tego, że po odstawieniu tych produktów mam problem z wypróżnianiem, właściwie mam cały czas biegunkę... próbowałem podobnych zmian w diecie około rok temu i efekty były takie same , co zrobić ?

Dzień dobry, proszę udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań podstawowych, być może konieczne będzie również rozszerzenie diagnostyki o badania endoskopowe.