Z jakiej pasty korzystać po wybielaniu zębów metodą nakładkową?

Witam, mam trzy pytania: 1. Z jakiej pasty korzystać po zakończeniu wybielania metodą nakładkową. 2. Mam wypełnienie na jedynce. Czy jeśli efekt wybielania po jakimś czasie zniknie, to wypełnienie światłoutwardzalne zrobione teraz będzie widoczne? 3. Co wtedy? Mam wymieniać co jakiś czas wypełnienia? 4. Czy za każdym razem, kiedy wypełnienie jest wymieniane, zęba jest "coraz mniej"?

Każda pasta jest dobra - ważne żeby myć.Z czasem wypełnienie będzie widoczne.Jeżeli efekt kosmetyczny będzie niezadowalający wskazana konsultacja stomatologiczna.